Transpordiviisid ja tarneaeg

Tarneaeg

Eeldatav tarneaeg on märgitud toote lehel. Tasuta transport algab 100 eurosest ostukorvist. 

Kui soovite teada mõne toote täpsemat tarnaega, siis võtke meiega julgelt ühendust! Telefonil +372 55 641 410 või e-mailiga  info@fromentinlight.ee
Kui toode peaks olema parasjagu laost otsa saanud või tarneaeg on eeldatust pikem, siis võetakse Teiega (peale tellimuse vormistamist) ühendust ja öeldakse kui pikk on tarneaeg. Juhul kui tarneaeg osutub Teie jaoks liiga pikaks, siis makstakse Teile tasutud raha tagasi 1 tööpäeva jooksul.

Transpordiviisid

1) SmartPost pakiautomaat     

2) Omniva pakiautomaat   

3) Postkontor    

4) Tulen ise järele 

                                                                                               

Transpordiviis „Smartpost“ või „Omniva“ – Smartposti- ja Omnivaga pakume teile mugavat viisi tellitud pakkidele järele tulemiseks. Kui valite ostu sooritamisel ühe neist kahest transpordiviisist, avaneb teile nimekiri erinevatest pakiautomaatide asukohtadest, kust saate valida endale meelepäraseima. Kui pakk on teie valitud automaati kohale jõudnud, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile sõnum kapi koodiga. Paki saategi kätte, kui sisestate valitud pakiautomaadi arvutisse sms-ga saadud koodi, sest just see kood avab automaadi ukse. Maksimaalne pakendi mõõt, mida Smartposti või Omnivaga saab saata, on 60x60x60 cm.

Transpordiviis „Postkontor - Antud teenus toimib ostu sooritades sarnaselt "Smartpost" ja "Omniva" teenustele. Ainuke erinevus on see, et pakiautomaadi asemel saate valida kättesaamiskohaks teile sobivaima postkontori. Ehk siis - ostu sooritades valite postkontori, kuhu soovite, et me teile paki saadame. Pärast seda, kui pakk on postkontorisse jõudnud, saadetakse teile sellekohane teatis.

Tulen ise järgi - Valides antud transpordiviisi, siis on Teil võimalik tulla kaubale ise järgi Teenuse osutajaga eelnevalt kokkulepitud ajal ja kohta Teile antakse teada kui tellitud kaup on meieni jõudnud.